TOMER - Tomasz Różycki
Firma  Kontenery   Realizacje  Wynajem  Kontakt  Aktualności

 

20-09-2013r.

W dniach 17-19 września 2013 roku firma TOMER Tomasz Różycki uczestniczyła w międzynarodowych targach energetycznych ENERGETAB 2013.

Były to największe targi branży energetycznej w Europie Środkowej i zgromadziły 740 wystawców z Europy i Azji. Firmy starały się pokazać swoje nowoczesne technologie i produkty. Duża część wystawców pokazywała nowoczesne technologie przesyłu energii elektrycznej jak również bardziej przyziemne rozwiązania mające zastosowanie w gospodarstwach domowych...

Dość sporą grupę stanowiły nowoczesne rozwiązania z zakresu oświetlenia LED oraz przydomowe elektrownie wiatrowe. Wszystkie stoiska zachęcały swoim wyglądem i ekspozycją towarów do zainteresowania się choć na chwilę prezentowanymi rozwiązaniami.

Firma TOMER odwiedziła większość stoisk jednak skupiła się na innej grupie docelowej podczas targów. Grupę tą stanowili wystawcy z branży agregatów prądotwórczych i systemów zasilania awaryjnego. Stoiska znajdowały się w plenerze ze względu na prezentowane urządzenia, które potrafiły zająć sporo miejsca.

Firma TOMER prowadziła rozmowy z zakresu kontenerów i obudów technicznych stosowanych jako mobilne pomieszczenia pod agregaty prądotwórcze. Podczas targów zostały nawiązane nowe kontakty z firmami zainteresowanymi rozwiązaniami kontenerowymi. Kontenery są idealnym produktem stworzonym pod zabudowy agregatów prądotwórczych ale nie tylko.

Podczas targów poruszane były też inne zalety kontenerów i możliwości ich stosowania. Duża część firm poznała możliwości technologii modularnej i mnogość jej produktów.

Technologia modularna to nie tylko kontenery techniczne ale i kontenery biurowe, kontenery dozoru, kontenery sanitarne, kontenery mieszkalne, kontenery handlowe, kontenery magazynowe. Zarówno stali kontrahenci firmy TOMER jak i Ci nowo poznani docenili elastyczność rozwiązań stosowanych przez firmę. Podczas rozmów ustalono i wdrożono nowoczesne rozwiązania pozwalające działać jeszcze bardziej efektywnie i kompleksowo.

Targi ENERGATAB okazały się strzałem w dziesiątkę i pozwoliły spojrzeć w przyszłość wytyczając nowe rozwiązania w parze z nowoczesnymi technologiami.

« Powrót do aktualności

 

 

 

Produkujemy

- kontenery techniczne
- obudowy techniczne
- kontenery biurowe
- kontenery handlowe
- kontenery sanitarne
- kontenery dozoru
- kontenery magazynowe
- kontenery kotłownie
- kontenery sprężarkowe
- kontenery teletechniczne

 

 

Zapewniamy

- doradztwo
- projekt
- profesjonalny montaż
- transport
- gwarancję
- serwis

 

zapraszamy

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W weekendy i święta preferujemy kontakt e-mail lub sms.

 

Kontakt z nami

tel./fax +48 24 261 87 48
tel.kom. +48 794 40 20 00
e-mail: marketing@tomer.pl

 

Copyright © 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.
TOMER Tomasz Różycki Woźniki Paklewy 25, 09-451 Radzanowo, fax: +48 24 261 87 48, e-mail: marketing@tomer.pl

odwiedź nas na facebooku!

    Realizacja - Mark-Graf